УКРАЇНА

Ninja Sushi: 5 років – 5 нових ролів!

/

Час летить швидко, як парашутист із парашутом, що не відкрився.

Здавалося б, тільки вчора зробив перше замовлення «Ninja Sushi», а вже минуло п’ять років!

Українці знаються на азіатській їжі!

І ні ковід, ні чортова війна не зломили засновників найсмачнішої доставки. Вони, як справжні японські самураї, точно і правильно прокладають свій шлях: у Києві, Дніпрі, Львові, Варшаві та Кракові.

То ж відсвяткуємо п’ятиріччя «Ninja Sushi» разом із п’ятьма новими ролами – яскравими і сміливими! Вони вже є в меню. Щоправда, поки що лише в українському.

Намі

На хвилі популярності аніме «One Piece» шеф «Ninja Sushi» надихнувся образом головної героїні історії – хороброї Намі. Навігатор команди піратів не схожа на інших, і новинка теж має незвичайний склад:  лосось, крабовий заміс, чеддер, авокадо і трюфельний соус.

Хікарі замовляють за 380 гривень.

Хікарі

Хікарі – місто в Японії. Саме там шеф провів своє дитинство, оскільки ріс у родині дипломатів.

На згадку про місто він створив рол с тунцем, креветкою, водоростями чука, солодким чилі, гірчицею та манговим соусом!

Гункансет #2 

Відтепер пікантні закуски у новій інтерпретації: лосось, вугор і тунець, прикрашені скибочкою авокадо. А манговий соус, кімчі та зелена цибуля ідеально доповнюють рибний смак.

Шерлок

Шерлок Холмс вміє розгадувати найскладніші головоломки. Але не впевнений, що навіть він збагнув би цю. Я досі не розумію, як в одному ролі настільки органічно поєднані восьминіг, маринований лосось, манго та авокадо.

Макіма

В історії манга «Людина-бензопила» погляд Макіми – найнебезпечніша зброя.

Проте «Ninja Sushi» має намір захопити лише ваші смакові рецептори. Приготуйтеся: тунець, трохи кімчі, восьминіг, чеддер, крабовий заміс і гострий соус шрірача!

«Ninja Sushi» легко замовити з 11:00 до 22:30